01

Agencja Ubezpieczeniowa "Gługiewicz"

Agencja Ubezpieczeniowa „Gługiewicz” działa na ryku ubezpieczeń już od 1990 roku. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych.

Wiele lat doświadczeń sprawia, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami rynku ubezpieczeniowego. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych. W naszej ofercie są także ubezpieczenie turystyczne/podróżne (Warta Travel) oraz ubezpieczenie narciarskie. Nasze kompetencje są tak szerokie, że ubezpieczamy nawet samoloty.

Ubezpieczenia
FIRMOWE

Posiadamy w ofercie ubezpieczenia firmowe. Zapewniamy atrakcyjny system zniżek.

Ubezpieczenia
INDYWIDUALNE

Nasza Agencja posiada szeroki wachlarz ubezpieczeń indywidualnych zarówno osób, jak i ich majątku.

Ubezpieczenia
KOMUNIKACYJNE

Posiadamy szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych zabezpieczających pojazd, kierowcę i pasażerów.

ZAWARTYCH UBEZPIECZEŃ
0
STAŁYCH KLIENTÓW
0
WYPITYCH KAW
0
PRZEPRACOWANYCH GODZIN
0

02

Ubezpieczamy nawet SAMOLOTY

Nasza agencja posiada w ofercie produkty trzech ubezpieczycieli: Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S. A., Powszczechnego Zakładu Ubezpieczeń S. A., Allianz, Ergo Hestia oraz Generali. Dzięki temu każdemu naszemu Klientowi możemy przedstawić kilka wariantów ubezpieczenia w taki sposób, żeby najlepiej odpowiadało jego potrzebom. Kierujemy się przy tym wyłącznie interesem naszego Klienta, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że powierzają Państwo w nasze ręce to, co najcenniejsze – często majątek całego życia.

O nas

Nasza agencja posiada w ofercie produkty: Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S. A., Powszczechnego Zakładu Ubezpieczeń S. A. oraz Allianz.